FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

B-tým přijel ze Zruče s těsnou prohrou

Pátek 24.10.2014 7:56 -- Autor: Lukáš

Zruč n. S.Zruč n. S. – Rezerva Uhlířkých Janovic tradičně vyjela do Zruče se sestavou doplněnou o hráče dorostu a ty trenéra mile překvapili. Opět mají uhlíři zastoupení v sestavě kola, tentokrát v ní je kapitán Ladislav Blecha.

Zruč n. S. – Uhlířské Janovice B 3:2 (3:1)

Uhlířskojanovičtí sice ve 35. min. prohrávali o tři branky, ale ještě do konce první půle snížil Veliký pokutovým kopem.

Ve druhém poločase snížil na rozdíl jedné branky v 75. min. Nicol Marek. Víc už B-tým nestihl a připsal si tak další venkovní porážku.

Branky: 15. a 25. pok kop Koudela, 35. Zeman – 44. pok. kop Veliký, 75. N. Marek. Rozhodčí: Špičák (průměrná známka od trenérů 1). Bez ČK. Diváci: 60.

Zruč n. S.: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek – Martiňák, Janda, Viktora, Zeman – T. Louda, Koudela. Střídali: Mojžíš, J. Váňa. Trenér Michal Váňa.

Uhlířské Janovice B: Kmoch – Lopour, Dotlačil, Blecha, Boubín – Vyhnánek, Marek, Veliký, Cypra – Tancer, Eminger. Střídali: Vinický, Kmoch. Trenér Radek Förster.

Jaká je forma našich dalších čtyř soupeřů po 9. kole si můžete prohlédnout v tabulce níže. Na závěr podzimu se postupně utkáne se Sedlecí, Kaňkem, Sázavou B a Zbýšovem:

10441485_10152388377463053_4048347047943002227_n

V následujícím odkazu si můžete prohlédnout střelce OP po 9. kole. Na čtvrtém místě se nachází Michal Veliký! V tabulce jsou započítáni také střelci vítězných penalt: http://files.uloziste.com/c68bc28a6d2b1200/strelci_9_14.pdf