FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři v prvním přípravném utkání porazili v rámci zimního turnaje Leštinu

Neděle 31.01.2016 17:23 -- Autor: Lukáš

lestinaČervené Pečky – V rámci zimního turnaje v Červených Pečkách fotbalisté FK Uhlířské Janovice nastoupili v sobotu proti týmu Leštiny. Šlo pro ně o první utkání zimy, jelikož před týdnem bylo střetnutí s Č. Pečkami kvůli počasí zrušeno.

U. Janovice – Leština 6:2 (1:1)

Hosté z I. A třídy kraje Vysočina se ujali vedení, za domácí ve 33. minutě srovnal Petr Boubín. Po změně stran uhlíři navyšovali vedení až na 4:1, po korekci soupeře na 4:2 přidali další dvě branky navrch. „Jde o začátek přípravy, stále pracujeme zejména na fyzické kondici. Utkání bylo pro hráče spíše zpestřením,“ uvedl trenér FK Uhlířské Janovice Vladimír Boubín. „Hráči jsou zdraví, přes přestávku se všichni vyléčili a dali dohromady,“ zaklepal na pomyslné dřevo.

„Trénovat budeme v domácích podmínkách, třikrát týdně a sehrajeme osm přípravných zápasů,“ naplánoval Vladimír Boubín.

Branky U. Janovice: Zadražil 2, P. Boubín, Dotlačil, Tancer, Černík. U. Janovice: Hromádka – Uher (Sojka), Černík, T. Kulhánek, Hrbek (Bureš) – P. Boubín, Dotlačil (Veliký) – D. Kulhánek, Zadražil, Randlíszek (N. Marek) – Tancer (Förster). Trenér Vladimír Boubín.