Hlasujte pro Tomáše Wolfa v soutěži Kutnohorského Deníku – Fotbalista okresu 2015!

Úterý 2.02.2016 20:18 -- Autor: Lukáš

kutnohorsky-denik_denikKutnohorsko – Zvolte Fotbalistu okresu Kutná Hora!
S touhle anketou oslovil Kutnohorský Deník čtenáře poprvé v zimní přestávce soutěží přesně před třemi roky. Deník oslovil čtenáře, aby mu pomohli s nominacemi, vytvořil tablo šestnácti nejčastěji nominovaných a poté nechal čtenáře, aby sami rozhodli, kdo je podle nich nejlepší.

Ohlas byl hodně znatelný,
i v době internetu a elektronické pošty dorazilo do redakce téměř tisíc z novin vystřižených hlasovacích kuponů a začalo veliké sčítání.

Vítězem se nakonec stal poměrně jasně obránce Sokola Paběnic Martin Votava, pro něhož to bylo docela zajímavé ocenění jeho mladé kariéry, během níž oblékal i dres mládežnických celků Čáslavi. V loňském roce slavil triumf tehdy ještě kutnohorský fotbalista Jakub Vančura, který nyní hraje za Suchdol v Divizi C.

Rok se s rokem sešel a pro úspěch jsme se rozhodli anketu zopakovat.

Budeme opět volit Fotbalistu roku, tentokrát 2015, opět budeme hlasovat, opět pomocí papírových kuponů. Vy čtenáři v následujících týdnech rozhodnete, kdo ve čtvrtém ročníku ankety vystoupí na nejvyšší stupínek.

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Kutnohorsku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit.

Do nabídky jsme opět zařadili osobnosti téměř ze všech soutěží – od ČFL po třetí třídu. Dál už je výběr jen na vás! Vyberte z šestnáctky nominovaných, kdo podle vás v uplynulém roce 2015 podával nejlepší výkony, maximálně pomáhal svému týmu, choval se jako rytíř, bavil lidi.

Vepište jeho jméno do anketního lístku (pouze jedno jméno), který bude od středy 3. února až do 12. března 2016 každý den (kromě neděle) vycházet v tištěném vydání Kutnohorského deníku,
 a zašlete ho na adresu Tylova 390, 284 01 Kutná Hora, nebo ho doručte přímo do redakce.

Vítězný fotbalista a také jeden z vás tipujících se může těšit na zajímavé ceny od partnera ankety. Kdo je podle vás vítězem?

NOMINACE 201511136762_989002881152608_2033457355598544768_n

Cimr Dalibor (Viktoria Sedlec)
Císař Ondřej (Star Tupadly)
Franc Bedřich (Sparta Kutná Hora)
Janda Patrik (Jiskra Zruč n. S.)
Kacafírek Štěpán (Sokol Družba Suchdol)
Luňáček Jiří (Slavoj Vrdy)
Petrů Kamil (Jiskra Zruč n. S.)
Poklop Michal (Malešov)
Potměšil Miroslav (Star Tupadly)
Semínko Michal (Bílé Podolí)
Stoupa Ondřej (Sparta Kutná Hora B)