FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

I přes prohru byl trenér Antonín Novotný se zápasem ve Velimi spokojený

Neděle 24.07.2016 20:27 -- Autor: Lukáš

velimVelim – K prvnímu zápasu letní přípravy fotbalisté FK Uhlířských Janovic nastoupili v neděli na hřišti FC Velim. Týmu z I. A třídy, skupina B:

Velim – U. Janovice 3:0 (1:0)

Utkání se trenérovi Uhlířských Janovic Antonínu Novotnému i přes prohru zamlouvalo. „Utkání bylo výborné, soupeř skvělý. Řekl bych, že jsme se mu vyrovnali, první branku jsme dostali až ve 45. minutě,“ upozornil a upřesnil: „Branka padla po chybě beka, který nechal soupeře odcentrovat a domácí skórovali hlavičkou.“ Po změně stran se domácí prosadili ještě dvakrát. „Prostřídali jsme, do obrany přišli dorostenci a domácí chodili sami. Na to, že šlo ale o první přípravné utkání, to bylo výborné,“ opakoval.

Letní příprava jde v Uhlířských Janovicích podle plánu. „Zranění se nám vyhýbají, všechno zatím funguje,“ poklepal na pomyslné dřevo Antonín Novotný. „Dnes jsme zjistili, že musíme ještě více zapracovat na fyzické kondici, soupeř byl běhavější,“ uzavřel své hodnocení.

U. Janovice: Záruba – P. Boubín, Zadražil, M. Novotný, D. Kulhánek – Beneš, Kopecký, Randlíszek, Jelínek – Wolf, T. Kopp. Střídali Vinický, N. Marek, Holeček, Sojka, Hervert, Vyhnánek. Trenér Antonín Novotný.

Další zápas:
Sokoleč – U. Janovice (sobota 30. července od 17 hodin)

 

Autor: René Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/i-pres-prohru-byl-trener-antonin-novotny-se-zapasem-ve-velimi-spokojeny/

 

letni_priprava_2016

Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA