FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři posílili realizační tým, na pomoc se záchranou jim spěchá Jiří Jirsa!

Středa 11.01.2012 10:36 -- Autor: Lukáš

Uhlířské Janovice – Nečekaná trenérská rošáda postihla dva fotbalové celky na Kutnohorsku. Nováček I. B třídy Kavalier Sázava přezimuje jen dva body za vedoucí dvojicí Poříčím a Nespeky, přesto se trenér Jiří Jirsa rozhodl změnit své působiště. „Půjde nám pomoct do jarních bojů o záchranu,“ potvrdil informaci hlavní kouč FK Uhlířské Janovice Jiří Uher.

Z poměrně pohodlného jara, ve kterém Jiří Jirsa mohl se Sázavou čeřit hladiny v čele tabulky, se náhle ocitá u týmu, které čeká velmi krušné jaro v I. A třídě.  „Do Sázavy se vrací jejich hlavní trenér Pavel Chuchla, který skončil ve Vlašimi, tím bylo moje rozhodování snažší. Neopouštím Sázavu, aniž by měla náhradu,“ zdůraznil Jiří Jirsa, kterého srdce táhlo přece jen více do Uhlířských Janovic. „Situace Janovic mi vadí, protože jsem Janovičák, i když jsem tam teď nepůsobil,“ připomněl Jiří Jirsa a navázal: „Nechci zůstat za plotem, se založenýma rukama, možná s pivem a jenom kritizovat a říkat, co kdo dělá špatně.“

Hlavním trenérem FK Uhlířské Janovice zůstává Jiří Uher. „Samozřejmě pokud bude na hřišti jako hráč, hlavní slovo na lavičce budu mít já. Utkání musí vést někdo z lavičky,“ uzavřel Jiří Jirsa.

René Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-posilili-realizacni-tym-na-pomoc-se-zachranou-jim-specha-jiri-jirsa.html


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA