FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Fotbalisté Uhlířských Janovic si zpestřili letní přípravu tenisovým turnajem (+foto)

Pondělí 15.07.2013 10:27 -- Autor: Lukáš

P1060150Uhlířské Janovice – V sobotu 13. 7. se hráči A-týmu a B-týmu sešli ve Sportclubu Verner, aby si to mezi sebou rozdali v tenisu. Hráči se rozdělili do dvojic a hráli se čtyřhry „každý s každým“. Na konci turnaje byly první tři místa odměněny pohárem a dárkem.

Turnaj splnil své. Hráči a trenéři chtěli hlavně více stmelit partu, dobře se pobavit a přitom si zasportovat. A nakonec vše vyšlo tak, jak mělo.

Dvojice Martin Svoboda a Lukáš Bohatec nasbírala nejvíc kanárů a tak obdržela cenu „kanárka v klícce“.

Konečné pořadí: Michal Černík – Antonín Novotný, Michal Veliký – Miroslav Kopecký, František Machurka – Petr Paluska, Tomáš Kulhánek – Rostislav Masarovič, Martin Svoboda – Lukáš Bohatec, Patrik Hurt – Miroslav Tvaroha/Petr Kalous.

 

Poděkování patří Tomášovi Kulhánkovi za organizaci turnaje a také Jardovi Vernerovi za poskytnutý servis hráčům a fanouškům.

Zájemci o využití Sportclubu Verner, výuku tenisu s trenérem, pronájem kurtu, zájemci o využití klubové posilovny se mohou přihlásit na tel. čísle: 731 569 041, 731 569 035.

 

Fotogalerie:


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA