Fotbalisté Uhlířských Janovic postrádali ve Zdislavicích nasazení a odjeli s prázdnou
Neděle 26.04.2015 20:59 -- Autor: LukášZdislavice – Fotbalisté Uhlířských Janovic v 19. kole I. B třídy sk. D zavítali do Zdislavic. Po bezbrankovém poločase domácí dvakrát skórovali a Uhlíři tak odjížděli s prázdnou.
Zdislavice – Uhl. Janovice 2:0 (0:0)
„V prvním poločase jsme měli dát nejméně dvě branky,“ litoval trenér Uhlířských Janovic Josef Bohatec a pokračoval: „Ve druhém poločase jsme bohužel vlastníma chybama rozhodli o utkání,“ mrzelo Bohatce. „Udělali jsme více chyb než soupeř, a to rohodlo o výsledku. Jsem z toho zklamaný. Chybělo mi nasazaní hráčů. O výsledek se hraje jinak,“ kroutil hlavou Josef Bohatec.
Uhl. Janovice: Hromádka – Hrbek, Černý, Boubín, Zadražil – D. Kulhánek, Dotlačil (83 Vinický), Kopecký, Randlíszek – Stoupa (10. Veliký, 70. Kopp T.), Wolf. Trenér Josef Bohatec.
Autor: Jakub Svoboda