Jednání Výkonného výboru – aktuální informace

Sobota 18.05.2019 7:33 -- Autor: Lukáš

VV FKUJ – Na svém jednání dne 10. 5. 2019 projednal a schválil důležité dokumenty, které by se měly stát základem pro činnost našeho klubu:Koncepce fungování klubu FKUJ“ a „Sportovní koncepce FKUJ“. Oba dokumenty shrnují vizi a hlavní náplň činnosti našeho spolku do budoucna, přičemž některé zásady jsme již začali uplatňovat. Zahájili jsme otevřenou komunikaci formou zveřejňování všech zápisů VV jak na stránkách FK (v sekci „Ke stažení„), tak na nástěnce v klubovně, začali jsme používat transparentní bankovní účet a průběžně informujeme o aktuálním dění v klubu.

Nesmíme ale zapomínat na to, že současný VV má časově omezený mandát, a proto jsme na jednání VV zahájili přípravy na valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 21. 6. 2019 od 18:00 v restauraci Na hřišti. Jedním z hlavních úkolů valné hromady bude volba nového vedení. Proto prosíme ty, kteří by měli zájem podílet se na chodu klubu, aby se přihlásili a pomohli nám s přípravou valné hromady a sestavením kandidátky nového výkonného výboru.

Josef Hrabánek, předseda FK

Dokumenty k prostudování: