Uhlíři porazili vedoucí tým soutěže a dotáhli se na něj na dva body!

Středa 1.11.2023 17:21 -- Autor: Lukáš

jeseniceUhlířské Janovice – O další body do tabulky I. B třídy, skupina D bojovali fotbalisté FK Uhlířské Janovice v sobotu doma, kde přivítali vedoucí tým tabulky – SK Slavia Jesenice:

U. Janovice – Jesenice 2:0 (1:0)

„V prvních deseti minutách jsme si vypracovali tři šance, dvakrát jsme netrefili prázdnou bránu. Jenom zívala. Po deseti minutách to mělo být 2:0,“ začal hodnotit zápas trenér FK Uhlířské Janovice Martin Dotlačil. „Hosté vystřelili snad jen jednou na bránu, vážnější šanci neměl,“ upozornil a dodal: „Vyhráli jsme zaslouženě, na 2:0 před koncem zvýšil Tomáš Kopp a bylo rozhodnuto. Hosté neunesli výsledek, na konci přišla z jejich strany zbytečná červená karta. Tomáš Kuchta udeřil na půlce Beneše do obličeje, úplně nesmyslně, bylo to zbytečně vyhecované. My jsme podali standardní výkon z posledních tří zápasů, hra se mi líbí. Kluky chválím, zápas dnes odmakali a tři body jsou doma. To je důležité!“

Branky: 22. Zadražil, 89. T. Kopp. Rozhodčí: Bekešský – J. Svoboda, Lahoda. ŽK: T. Kopp, Bílek – T. Kuchta, R. Kuchta. ČK: 90. T. Kuchta. Diváků: 82.

U. Janovice: J. Kmoch – Zadražil, Kopecký, Barták (84. Bílek), D. Kulhánek – Beneš (90.+1 Šmejda), Randlíszek (46. N. Marek), Jelínek (90.+1 T. Roubíček), Vinický (75. M. Novotný) – T. Kopp, J. Kopp. Trenér Martin Dotlačil.

Jesenice: Mašek – Rak (46. Bradáč), Kubec, Bureš, Kopa, Karas (80. Novotný), Neumann, Pešl (75. Potočník), T. Kuchta, Štěpánek, R. Kuchta. Trenér Pavel Zdanovec.

Zdroj: https://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-porazili-vedouci-tym-souteze-a-dotahli-se-na-nej-na-dva-body/